Forsiden til Norsk Schapendoesklubb
    Avlsrådet
    Avlsregler
    Oppdrettere
    Valper
    DoesData
    Hannhundliste
    Avlsbedømmelse
    Tips til tispeeiere
    Helse



  Kontakt oss
    Bli medlem
    Kontakt oss

 
 Du er her:  Forsiden : Avl og oppdrett : Oppdrettere

Oppdrettere

Disse oppdretterne er medlem av NSK, og forplikter seg til å avle i henhold til klubbens avlsregle

Kennel Gullstjerne
Irene Helgesen
3718 Skien
Tlf: 98610253
Mail: irene.helgesen@t-fk.no

 

Kennel Askepott
Heidi Gjerstad
Hvitsteinveien 281

3243 Kodal
Tlf: 90053102
Mail: kennelaskepott@yahoo.com

Kennel Røvertufsa 
Kristin Hollung
1405 Langhus
Tlf: 95970682
Mail: kristin.hollung@gmail.com

Kennel Billebakken
Anniken Bille
2020 Skedsmokorset
Tlf: 90998917
Mail: bille@hagan.no

Kennel Schappebo
Unni Braatlund
2005 Rælingen
Tlf: 92654494
Mail: unni@schappebo.com

Kennel Carezzando
Vigdis Holt Ingjer
2010 Strømmen
Tlf: 91552923
Mail: vigdis.ingjer@gmail.com

Kennel Sølvbusten
Frøydis Askeland Ledum og Mats Ledum
3610 Kongsberg
Tlf: 9342003/02026896
Mail: faskelan@ebnett.no

Kennel Ariztos 
Christina E. Krekling
3074 Sande
Tlf: 47610508
Mail: elay-kre@online.no

Kennel Happyschaps 
Hanne Jakobsen 
1056 Oslo 
Tlf: 98456315 
Mail: hjakobsen2@gmail.com 

 

 

   


 

 
 Gå til forsiden
Norsk Schapendoesklubb, Holmenveien 22 G, 0374  Oslo - kontakt oss - Telefon 48171210
© 2017  Din Dataløsning EPS | Firmawebben | Rasehund   -  logg inn   -  Webmail