INFORMASJON

Oppdretterne er medlemmer av Norsk Schapendoesklubb.
Vi gjør oppmerksom på at oppdretterne kan ha kull som ikke er søkt  eller som ikke følger Norsk Schapendoesklubb sine gjeldende avlsregler.
Godkjente kull som følger klubbens avlsregler vil til en hver tid finne seg under Planlagte kull eller Valper født.
Oppdrettere står fritt til å fastsette priser for sine kull, og disse varierer typisk mellom 18.000kr og 20.000kr. Valpekjøpere oppfordres til selv å sjekke priser hos de relevante oppdrettere.

Kennel Ariztos

Christina E. Krekling
3074 Sande
tlf. 47610508
Email: elay-kre@online.no

Kennel Askepott

Heidi Gjerstad
3243 Kodal
tlf. 90053102
Email kennelaskepott@yahoo.com

Kennel Billebakken

Anniken Bille
2020  Skedsmokorset
tlf. 90998917
Email: bille@hagan.no

Kennel BuchwaldStamm

Barbro B. Wear
3440 RØYKEN
tlf. +47 907 89 679
Email: barbro.wear@gmail.com

Kennel Carezzando

Vigdis Holt Ingjer
Holmsens Vei 2
1467 Strømmen
tlf. 91552923
Email: vigdis.ingjer@gmail.com

Kennel Geehrbacch

Håkon Hjørnstad
2952 Beito
tlf. 98433695
Email: Kennelgeehrbacch@hotmail.com

Kennel Happyschaps

Hanne Jakobsen
Grønliveien 2b
1056 Oslo
tlf. 98456315
Email hjakobsen2@gmail.com

Kennel Hippiheimen

Inger Anette og Knut Backer
Roseveien 42
3408 Tranby
tlf. 91594828 / 90016046
Email: inger.anette@backair.net

Kennel Join My Schappiness

Hilde Stødle Vermundsen
5563 Førresfjorden
tlf. 90520006
Email: homemade1973@gmail.com

Kennel Mandora

Marit Låte Ruud
2000 Lillestrøm
tlf. 47383851
Email: mandora@online.no

Kennel Urtehagen

Ingunn Nilssen og Oddlaug Nilssen
3510 Hønefoss
tlf. 95750195
Email: ingunn@hipas.no